icon
user
H...A...
Herkese selam ederim lütfen yardımcı olacak yada yol gösterecek varsa artık psikolojim çok bozuldu sürekli demir eksikliği nedeni ile dahiliye doktoruna gittim endoskopiye sevk etti endoskopide ilk tanı çölyak dendi parça alınıp patolojiye gönderildi tabi ilk tanı çölyak konulunca psikolojim alt üst oldu daha önce hiç yaşamadığım alt karın sancısı sindirim sorunları yaşadım..daha sonra patoloji sonuçları çıkınca doktor sonuca bakarak çölyak yok dedi sende helikobakter var dedi antibiyotik verdi iki hafta antibiyotik kullandım fakat alt karın sancılarım sindirim sorunlarım bir türlü geçmedi hala yaşıyorum psikiyatriye bile gittim ama hala aynı sıkıntıları yaşıyorum lütfen Allah rızası için uzman biri varsa yol göstersin….

postImage
user
s...u...
Bende de ayni rahatsızlık var. Bakteri var ise kanda iltihapta olabilir. Ben bir kaç yil once safrakesesinden ameliyat oldum. Amelitat öncesi kanda çok fazla iltihat çiktı. Ameliyat antibiyotik tedavisi için ertelendi. Üç hafta antibiyotik kullandım. Iltihapla birlikte bakteride gityi. Ben de ağrı hiç olmadı. Şayet ağrı varsa corn hastalığınız olabilir. Bu sitede var takip edebilirsiniz.

user
T...K...
05306427182 bilgi verebilirim

user
H...A...
Hocam paylaştığım rapor görünüyor mu bilmiyorum endoskopiye girdim zaten raporumu paylaştım foto olarak

user
V...C...
Geçmiş olsun. Çölyak teşhisi zor konulan bir hastalıktır. Size endoskopi yapılmadan umarım glutensiz beslenmeye geçmemişsinizdir. Öncelikle iyi bir gastroenterologa görünün derim. Bir diğer hususta glutensiz beslenin bir süre eğer sindirim sisteminizde bir rahatlama fark ederseniz tekrar çölyak üzerinde yoğunlaşın. Ama kesinlikle endoskopi öncesi glutensiz diyet yapmayın.

No Comment

MateHand

Would you like to try our mobile application?