icon
user
E...B...
4 hafta önce kalbimde hafif kan kaçırması olduğumu öğrendim doktor çok önemli değil dedi.. Ama ben 6 haftadan fazladır geceleri uzanmakla beraber kuru öksükle savaşıyorum bazen 4 veya 5 saat sürebiliyor Gögsüm çok ağrıyor her an tetikteyim madem kan kaçağı hafifse ben neden bu kadar ağır geçiriyorum. O günden beri tuzu şekeri bıraktım ama Ne nefes darlığım halloldu ne öksürüğüm Sol kaburgalrmda hafif şişlik var o kadar acıyor ki dokunamyrm bile..

user
E...B...
Hocam zaten ilaç kullanmıyorum yani doktorum vermedii. Evet gögüs hastalıklarına randevu aldım birde son olarak oraya görünücem. İlginiz için teşekkür ederim

user
A... Y...
Gecmis olsun. Kalbinizdeki kan kacagi akut yani yeni baslayan bi durum degildir.. gerci kardiyolog zaten önemli degil demis.. zaten öksurukle bir alakasi yoktur (bazen AĞIR kalp yetmezlikleri öksuruk sebebi olabilir tabi). Bazen kalp tansiyon ilaclari öksuruk sebebi olabiliyor. Kardiyojik ilaclarinizi bakmak lazim.. tabiki daha önemlisi Akcigerlerinizin degerlendirilmesi icin acilen Göğüs hastaliklari uzmanina muayene olmalisiniz!

No Comment

MateHand

Would you like to try our mobile application?