icon
user
ö...a...
Geceleri geç vakitte de yatsam, akşam erken vakitte de yatsam sabaha karşı çok erken vakitlerde uyanıyorum.Eskiden 7:30-8:30 gibi uyandığım halde şuan 5:00 gibi uyanıyor ve yatamıyorum artık.Asıl rahatsız edici olan yoğun anksiyete halinde omuz hizasından başıma kadar terlemiş halde iç yanması hissi ile uyanmam.Biraz araştırma sonrası derin uykumun standartların çok altında olduğunu farkettim.Tam teşekküllü bildiğiniz bir uyku merkezi var mı?

user
Z...Ç...
Uykunun daha sağlıklı olması için saat 6dan sonra hiçbirşey yememeyi deneyin hocam. Birde muhakkak 12den önce yatağa geçin. Şifa olur umarım.

user
A... U...
Bahsettiğiniz durum vücudun stres seviyesinden kaynaklı görünüyor. Bu hem derin uykuya geçişi engeller hem de vücudunuzda terleme gibi aşırı aktivite semptomları göstermenize neden olur. Vücudunuzda buna neden olabilecek kan analizleri ve psikolojik durum değerlendirmesi yapılarak, stresle baş etme kapasitenizi arttırmanız gerekli. Bu sadece ilaç ya da takviyelerle olmaz, beslenme, egzersiz ve yaşam tarzı değişikliği ile gerçekleşebilir.

user
N...B...
Uyku bozukluğu günümüz şartlarında klasik bir problem haline geldi..melodinin hormonunun salgilanmadiğindan uyku kalitesi çok düşüyor malesef..size yardımcı olabileceğimiz bir melodinin takviyesi var..bilgi için lütfen arayin 05348780230

No Comment

MateHand

Would you like to try our mobile application?