icon
user
B...Ç...
İkili ilişkilerde çok kötüyüm. Öfke kontrol sorunum var ve en ufak şeye sinirlenip, kavga edebiliyorum. Bunu nasıl aşacağımı bilemiyorum ve insanları kırmaktan çok yoruldum. Yardım edecek birileri? 😔

user
Ö...U...
Aynısı bendede var maalesef. Bu yüzden insanlardan uzak durmayı tercih ediyorum Bir çözüm bulamadım

user
H...Ç...
Bu arada youtube dan "Başarı Bedel İster-Nurullah Genç" videolarını izlemelisiniz

user
H...Ç...
Psikiyatrik ilaçlar ve ağrı kesiciler hususunda youtube dan Bülent Sevinç'i takip etmelisiniz

user
H...Ç...
Günlük 2-3 litre su tüketin. Her sabah yemekten önce 1 çay kaşığı çörek otunu çiğnemeden su ile yutun. Ardından 2 yemek kaşığı yoğurt tüketin. Bağırsaklarınızı düzenlerler. Zira duygu sorunlarımızın, b12 vitamin eksikliklerimizin ana kaynağı mide ve bağırsaklar. Tiroid değerlerinize de baktırın. Aidin Salih hanımın Gerçek Tıp kitabını temin edebilirsiniz. Rabb`im şifamızı versin

user
H...Ç...
Arabesk, rap tarzı müzikler dinlemeyin, sizi ağırlaştırır. Müziksiz zikir, ilahi dinlemenizi tavsiye edebilirim. Kitap okuyun. Hobiler edinin, dil öğrenin. Duygularınızı ifade etmede çekingen olmayın -mizacınıza ters- namazlarınızı ilk zamanında kılın. Magnezyum içeren besinleri tüketebilirsiniz.

user
H...Ç...
Mizacınıza ve kan grubunuza göre beslenmenizi tavsiye edebilirim. Safravi mizaca sahip olabilirsiniz. Öfke anında abdest alıp 2 rekat namaz kılın. Çıkıp hava alın, spor yapın. Sosyal aktiviteler edinin. Gece 11-3 arası muhakkak uyuyun, beyin endorfin hormonu salgılıyor. Akşam 8-9 dan sonra yemek yemeyin, mide çalışmayı durduruyor. Her sorunu içinize atmayın. Hoşunuzu gitmeyen bir görüşü olan arkadaşlarınızı uyarmaktan kaçınmayın zira daha beterini yapabilirsiniz. Sosyal medyadan uzak durun.

user
M... G...
Öfke kontrol sorunları psikiyatrik destek ve ilaçla çözülebilir. Böylece ililişlilerde de daha az sorun yaşamaya başlarsınız.

No Comment

MateHand

Would you like to try our mobile application?