icon
user
c...s...
Merhaba, 2019 kasım ayında kullandığım böbrek ilaçları sonrasında gaz çıkaramama ve büyük abdest çıkaramama sebebiyle karnım şişti ve hala şiş. Tabi aradan geçen süre içersinde kalın bağırsağımı tuvaletimi yapabilmek için çok zorladığım günler oldu. Şu an gelinen noktada kalın bağırsağımda 4 farklı yerde ağrılar, karnımda ağrılar artmaya başladı. Karaciğerimde 2. Derece yağlanma oldu. Ve dışkı eskisine göre daha ince ve parça parça çıkıyor. Geç mi kaldım?

user
S...Ç...
Merhaba kalın bagirsagini aldırmış biri var mi? Bagirsaklarimda çok fazla polip var bu konuda önerebileceğiniz bir cerrah var mı?

user
H...Ç...
Bağırsak informasını düzenlemelisiniz. Kan grubunuza ve mizacınıza göre beslenmenizi tavsiye edebilirim. Kan temizliği, karaciğer temizliği önemli. Çok ve karışık yemekten uzak durun. Dr. Aidin Salih Hanımın Gerçek Tıp kitabını temin ediniz. Geçmiş olsun http://www.piramithaber.com/m/saglik/kan-gruplarina-gore-beslenme-listesi-h3879.html https://www.academia.edu/39122031/Aidin_Salih_Gercek_T%C4%B1p_kitab%C4%B1_pdf

user
s...k...
Çok geçmiş olsun, 250 gr, taze çekilmiş keten tohumu, 1 kg. Süzme Bala katınız. Sabah aç karnına, akşam yatmadan önce, birer tatlı kaşığı alınız. 40 gün devam ediniz. Ondan sonra, haftada bir, aç olarak tüketmeye devam ediniz. Şu ana kadar tavsiye ettiyim hilafsız onlarca kişi şifa buldu. Allah'ın izniyle Kesin sonuç. Duanız yeterli.

user
M...K...
Bana özelden ulaşabilirsiniz.Kulkandigim ürünleri paylasirim

user
M...K...
Kendi yasadiklarimdan dolayı mutlaka probiyotik kullanın . Güvenilir bolmadi önemli .onun dışında hem karaciğerini hem bağırsak prebiyotik olan enginar

user
Ş...I...
Bitkisel şeyler deneyebilirsin çok geçmiş olsun

No Comment

MateHand

Would you like to try our mobile application?