icon
user
S...Y...
Topuk dikeni en büyük sorunlarımdandı. Egzersiz sıcak su ve iyi bir ayakkabı giyerek ağrısını hafiflettim. Çok ayakta durmadıkça sorunum olmuyor.

user
S...S...
Merhaba aynı hastalığı iki ayağımın topuklarda yaşadım Kortizon yaptırmadım zararlı diye duydum şişlide özel bir yerde ses dalgası eswt sanırım yönetimi ile düzenli şekilde devam ettim birkaç ay devamında ayak altına yuvarlak cisimlerle egzersiz ve germe hareketleri yaptım Ayağıma özel tabanlık yaptırdım birkaç hafta alışması zorlayabilir devam edin çok faydası oluyor Düz tabana yakın olanlarda bu hastalık daha fazla oluyor ayakkabı seçimlere dikkat edin 10 yılı geçti çok şükür en ufak sıkıntı yok Herkese acil şifalar diliyorum

user
Ö...Ö...
Benim de sağ topuğum bi türlü geçmiyor azalıyor gene nükleer ediyor hangi dr a gitmeliyim yardımcı olur musunuz

user
S...K...
Topuk dikeni nasıl anlaşılıyor bende çok ayakta kaldıgımda her iki topugumda üzerine basınca cok acıyor ozaman lar zor yürüyorum acaba bende topuk dikeni olabilirmi

user
Y...A...
@imdat bey bir öneride bulunmuş bakın isterseniz profiline zararsız bir öneri bence

user
H...Ç...
Garsonluk yaptığım zamanlarda bende de oluyordu bir ağrı ama önemsemedim . Şuanda bir ağrım yok ama topuk dikenimiydi bilmiyorum .

user
A...C...
Ablam markette çalışıyor 1 haftadır sabahları kalktığında ayakları çok ağrıyor yürüyemiyor topuk dikeni oldu büyük ihtimal. Ne tür egzersiler yapıyorsunuz?

No Comment

MateHand

Would you like to try our mobile application?